Yazar Grubu Başvuru Formu

Foursquare dünyasıyla yakından ilgilenen, sosyal medyaya meraklı, araştırmacı yönü güçlü ve düşündüklerini yazıya dökmekte zorlanmayan yazarlar arıyoruz. Aslında sadece yazar değil, Foursquare Türkiye ekibine katılacak, fikirleriyle bize yön verebilecek, Foursquare’in sadece rozetlerden ibaret olmadığının bilincinde olan ekip arkadaşları arıyoruz.

Tüm yazarlar hazırladıkları yazıları kendi adı ve soyadı altında foursquareturkiye.com’da yayınlayabilecekler. Web sitesine eklenen tüm yazılar Foursquare Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında link olarak paylaşılacaktır. Yazarların kısa özgeçmişleri ve sosyal ağ hesapları kendi fotoğraflarıyla birlikte Foursquare Türkiye’nin hakkımızda bölümüne eklenecektir. Tüm yazarlar dışarıda yapacağımız görüşmelere dilerse katılabilecek ve fikir alışverişinde bulunabileceklerdir. Ayrıca yazarlar da Foursquare Türkiye ekibinin bir parçası olacağı için, yazarlardan gelecek öneriler kendi içimizde değerlendirilip tartışılacaktır.

Şu an her kategori için maksimum 2 yazar alımı yapılacaktır. Bu nedenle başvurularınızı ertelememenizi öneriyoruz. Tüm başvurulara mutlaka geri dönüş yapılacağını da hatırlatıyoruz. Yazarlık başvuru formuna geçmeden önce, yazarlık başvuruları için oluşturduğumuz kategoriler hakkında kısaca bilgi verelim.

Yazar Kategorileri

API’nin ne olduğunu kavramış, Foursquare’in API’siyle yapılmış web sitelerini inceleyerek düşüncelerini yazıya dökebilecek yazarlar arıyoruz.
Oluşturduğumuz bu kategorilerin dışında yazılar hazırlayacak yazarlar arıyoruz. Tüm önerilere açığız.
Foursquare uygulamasını çok iyi derecede kullanan, web sitesini her gün ziyaret eden, her check-in’ini Twitter ya da Facebook’ta paylaşmayan yazarlar arıyoruz.
İşletmelerin hazırladığı büyük kampanyaları yakından takip ederek, kampanya başlangıcından sonuna kadar gelişmeleri yorumlayarak düşüncelerini ziyaretçilere aktaracak yazarlar arıyoruz.
İşletmelerin hazırladığı büyük kampanyaları yakından takip ederek, kampanya başlangıcından sonuna kadar gelişmeleri yorumlayarak düşüncelerini ziyaretçilere aktaracak yazarlar arıyoruz.
Mekanlarda oluşturulan kampanyaları yakından takip edecek ve bu kampanyaları değerlendirerek yazılar yazacak yazarlar arıyoruz.
Henüz böyle bir kategorimizin yok. Fakat son zamanlarda Türkiye’de de marka sayfaların artmasıyla birlikte, aramıza katılacak yeni yazarlar için böyle bir kategori oluşturmayı düşünüyoruz.
Uygulamaları cihazına kurup test eden, uygulamaların olumlu ve olumsuz yanlarını kendi yorumlarıyla yazacak yazarlar arıyoruz.
Genel etiket listesini hazırlayacak, yeni çıkan etiketleri hakkında bilgi verecek, kendi etiketlerini hile yapmadan bileğinin hakkıyla kazanan ve her zaman oyunu kuralına göre oynayan yazarlar arıyoruz.

Geri Dön  Devam Et