Yazar Grubu

Foursquare ve Swarm uygulamalarındaki gelişmeleri yakından takip eden, sosyal medyaya meraklı, araştırmacı yönü güçlü ve düşündüklerini yazıya dökmekte zorlanmayan yazarlar arıyoruz.

Aslında sadece yazar değil, Foursquare Türkiye ekibine katılacak, fikirleriyle bize yön verebilecek, Foursquare ve Swarm’ı severek kullanan ve uygulamaların sadece check-in’den ibaret olmadığının bilincinde olan ekip arkadaşları arıyoruz.

Foursquare Türkiye, ülkemizdeki Foursquare ve Swarm kullanımını arttırmaya yönelik hayranları tarafından kurulmuş olan bir topluluk grubudur. Bu nedenle ekimizde yer alan yazarlarımız, gönderilerini gönüllü olarak paylaştığı için herhangi bir gelir elde etmemektedir.
Foursquare Türkiye, ülkemizdeki Foursquare ve Swarm kullanımını arttırmaya yönelik hayranları tarafından kurulmuş olan bir topluluk grubudur. Bu nedenle ekimizde yer alan yazarlarımız, gönderilerini gönüllü olarak paylaştığı için herhangi bir gelir elde etmemektedir.

Tüm yazarlar gönderilerini kendi adı ve soyadı altında foursquareturkiye.com’da yayınlanacaktır. Hazırlanan tüm gönderiler  Foursquare Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır. Yazarların kısa özgeçmişleri ve sosyal medya hesapları, kendi fotoğraflarıyla birlikte yazar listesi bölümüne bölümüne eklenecektir. Tüm yazarlar dışarıda yapacağımız görüşmelere dilerse katılabilecek ve fikir alışverişinde bulunabileceklerdir.

Ayrıca yazarlar da Foursquare Türkiye ekibinin bir parçası olacağı için, yazarlardan gelecek öneriler kendi içimizde değerlendirilip tartışılacaktır.

Kategori detaylarını öğrenmek için ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz.

API’nin ne olduğunu kavramış, Foursquare’in API’siyle yapılmış web sitelerini inceleyerek düşüncelerini yazıya dökebilecek yazarlar arıyoruz.
Oluşturduğumuz bu kategorilerin dışında yazılar hazırlayacak yazarlar arıyoruz. Tüm önerilere açığız.
Foursquare uygulamasını çok iyi derecede kullanan, web sitesini her gün ziyaret eden, her check-in’ini Twitter ya da Facebook’ta paylaşmayan yazarlar arıyoruz.
İşletmelerin hazırladığı büyük kampanyaları yakından takip ederek, kampanya başlangıcından sonuna kadar gelişmeleri yorumlayarak düşüncelerini ziyaretçilere aktaracak yazarlar arıyoruz.
Mekanlarda oluşturulan kampanyaları yakından takip edecek ve bu kampanyaları değerlendirerek yazılar yazacak yazarlar arıyoruz.
Henüz böyle bir kategorimizin yok. Fakat son zamanlarda Türkiye’de de marka sayfaların artmasıyla birlikte, aramıza katılacak yeni yazarlar için böyle bir kategori oluşturmayı düşünüyoruz.
Uygulamaları cihazına kurup test eden, uygulamaların olumlu ve olumsuz yanlarını kendi yorumlarıyla yazacak yazarlar arıyoruz.
Genel etiket listesini hazırlayacak, yeni çıkan etiketler hakkında bilgi verecek, kendi etiketlerini hile yapmadan bileğinin hakkıyla kazanan ve her zaman oyunu kuralına göre oynayan yazarlar arıyoruz.

Yazar Listesi Başvuru Formu