Foursquare

Foursquare, gerçek dünyada etrafınızda olan her şeyi keşfetmenize yarayan mobil uygulamadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, etrafınızdaki mekanları arayabilir ve yepyeni yerler keşfedebilirsiniz.

Beğenileriniz “viski” veya “limonlu tavuk” gibi çok spesifik olabilir ya da “akşam yemeği” veya “tatlı” gibi daha genel de olabilir. Foursquare’de en beğendiğiniz kelimeleri işaretlediğinizde sizi tanır. Yaptığınız her arama sizin beğenilerinize, mekanlara verdiğiniz puanlara, arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz kullanıcıların önerilerine göre özelleştirilir.

Restoranları, kafeleri, gece hayatını, mağazaları ve birçok kategoride arama yapabilirsiniz. Yakınızda olan mekanları inceleyebilir ya da dışarı çıkmadan önce planlarınızı yapabilir ve yapılacak listelerinizi oluşturabilirsiniz. Mekanlara gittiğinizde tavsiyeleri inceleyerek ne sipariş vermeniz gerektiğini veya neler yapabileceğinize daha kolay karar verebilirsiniz. Beğenilerine güvendiğiniz kişileri veya uzmanları takip ederek, tavsiyelerini en üst sırada listeyebilirsiniz. Facebook ve Twitter hesaplarınızı bağlayarak arkadaşlarınızın yakınınızda beğendikleri yerleri inceleyebilirsiniz.

Foursquare Uygulamasını İndir