4SQDay: 16 Nisan Foursquare Günü kutlu olsun!

4SQDay olarak bilinen Foursquare Günü 16 Nisan’da tüm dünyada çeşitli etkinlikler eşliğinde kutlanıyor. Foursquare Türkiye ekibi olarak biz de geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul’da bir etkinlik düzenledik.

Bu sene 16 Nisan, Pazartesi gününe denk geldiği için Foursquare Türkiye olarak diğer ülkelerdeki topluluk grupları gibi etkinliğimizi hafta sonu yaptık.  Topluluk grubumuzdaki birçok Superuser Türkiye’nin farklı şehirlerinden etkinliğe katıldı. Buluşmayı Beşiktaş’taki Bahçe Kaset adlı mekanda gerçekleştirdik.

Bu defa geçtiğimiz yıllardaki gibi herkese açık bir etkinlik düzenleyemedik ama 2019 yılında Foursquare’in 10. yılını kutlamak için şimdiden planlarımızı yapmaya başladık.

Ayrıca 4SQDay’e özel Twitter’daki takipçilerimizle sürpriz hediyeler paylaşıyoruz. Siz de Twitter hesabımızdaki tweet’imizi RT yapan 8 kişiden biri olabilir ve sürpriz hediyelerimizden kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Twitter’daki takipçilerimizle #4SQDay’e özel sürpriz hediyeler paylaşıyoruz

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

4SQDay: 16 Nisan Foursquare Günü kutlu olsun!” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir