Twitter’daki takipçilerimizle #4SQDay’e özel sürpriz hediyeler paylaşıyoruz

Twitter’daki takipçilerimizle, 16 Nisan’da tüm dünyada kutlanan 4SQDay’e (Foursquare Günü) özel sürpriz hediyeler paylaşıyoruz.

Siz de @4sqturkiye Twitter hesabımızı takip ederek aşağıdaki tweet’imizi RT yapan 8 kişiden biri olun, aşağıdaki sürpriz hediyelerimizden kazanma şansı yakalayın.

Yarışma sonuçlarını 18 Nisan 2018 saat 19:00’da açıklayacağız.

HEDİYELER

5 Kişiye

 • Foursquare Renkli Atkı
 • 6’lı Swarm Etiket Seti
 • Foursquare Etiketi
 • Superuser Etiketi
 • Foursquare İsim Etiketi
 • Superuser Rozeti
 • Foursquare Kalem
 • Foursquare Pencere Etiketi
 • Foursquare Türkiye Magneti

SONUÇLAR

Asil Talihliler

Yedek Talihliler

HEDİYELER

3 Kişiye

 • Foursquare Renkli Atkı
 • 6’lı Swarm Etiket Seti
 • Foursquare Etiketi
 • Superuser Etiketi
 • Foursquare İsim Etiketi
 • Foursquare Türkiye Magneti

SONUÇLAR

Asil Talihliler

Yedek Talihliler

KURALLAR

 1. Bu yarışma Foursquare Türkiye Twitter hesabında 15.04.2018 (Saat 13:00) – 16.04.2018 (Saat 23:59) tarihleri arasında Foursquare Türkiye topluluk grubu tarafından düzenlenmektedir.
 2. Katılımcıların 15.04.2018 tarihinde paylaşılan yarışma paylaşımını retweet (RT) yapmaları gerekmektedir.
 3. 18.04.2018 saat 19:00’da Foursquare Türkiye tarafından belirlenen 8 katılımcı yukarıdaki listede yer alan hediyeleri kazanır.
 4. Katılımın geçerli sayılabilmesi için katılımcıların twitter.com/4sqturkiye hesabını takip etmiş olmaları gerekmektedir.
 5. Aynı katılımcılar farklı hesaplardan katılım sağlayabilir ancak sadece bir ödül kazanabilir.
 6. Yarışmaya yalnızca 13 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 13 yaş altı katılımcılar katılıp ödül kazansa bile kazandıkları hediyeyi kullanma hakkından yararlanamayacaktır.
 7. Postadan kaynaklanan gecikmelerden ve kayıplardan Foursquare Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 8. Foursquare Türkiye herhangi bir zamanda koşullarda (Kazanan talihlileri, hediyelerin açıklanacağı gün, hak edilecek hediye çeşidi ve adeti, yarışma sonlanma tarihi vs.) değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 9. Yarışmaya yalnızca Türkiye’den katılım gerçekleştirilebilir.
 10. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Gönüllü topluluk grubu olduğumuz ve ticari bir gelirimiz olmadığı için kargo bedeli katılımcı tarafından ödenir. Hediyeler yalnızca Foursquare Türkiye’nin anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla gönderilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 11. Kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini ad, soyad, e-posta, telefon ve açık adres olarak kazananların açıklandığı tarihten sonra 1 hafta içinde twitter.com/4sqturkiye üzerinden özel mesaj olarak iletmek durumundadır. 1 hafta içinde adres bildirmeyen kullanıcılar haklarını kaybederler.
 12. Foursquare Türkiye topluluk grubu üyeleri yarışmaya katılamaz.
 13. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlar konusunda Foursquare Türkiye sorumluluk kabul etmez.
 14. Bu yarışmaya katılımınız veya katılırken herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşan/bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğmuş/doğabilecek zararlardan Foursquare Türkiye’nin sorumluluğu bulunmamaktadır.
 15. Bu yarışmada, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler Foursquare Türkiye’nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.
 16. Yarışmada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır.
 17. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 18. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Twitter’daki takipçilerimizle #4SQDay’e özel sürpriz hediyeler paylaşıyoruz” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir