Yandex Navigasyon, Foursquare ile işbirliği yaptı

Türkiye’nin popüler navigasyon uygulamaları arasında yer alan Yandex Navigasyon, kurumlar veritabanında önemli iyileştirmeler yaptı.

Yandex, Foursquare’den aktardığı kurum bilgilerini filtreleyerek en güncel halleriyle veri tabanına ekledi. Kullanıcılar bu güncelleme sayesinde, küçük işletmelerden yeni açılan yerlere kadar aradıkları mekânları ve kurumları rahatça bulabilecekler.

Kurumlar veritabanı arasında Benzinlik, Yemek, ATM, Hastaneler, Ezcaneler, Bankalar, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Barlar, Din ve Market kategorileri bulunuyor.

Yandex Navigasyon’u Apple Store veya Google Play mağazalarından indirebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Yandex Navigasyon, Foursquare ile işbirliği yaptı” üzerine 3 yorumlar

    1. Swarm’da silinen hesaplar tekrar geri getirilememektedir. Yeni bir hesap açarak Swarm’u tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

      1. MERHABA 1 yıldır hesabıma giriş yapmadım. Sonra giriş yapmak istedim ama aynen boyle yazyor . “ merhaba seni uzun süredir görmüyorduk .Güvenliğin için hesap şifreni sildik. Sana e-posta ile bir bağlantı göndereceğiz.” Buraya kadar herşey güzel. Yazılan e-postama gönderdik yazıyor ama hicbir şeklde gelmiyor. Kaç gündür bekliyorum ama olmuyor lütfen yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir