Swarm 5.2 ile gelen yepyeni bir özellik!

Swarm’un ülkemizde en çok yeni arkadaşlıklar edinmek için kullanıldığı aşikâr. Swarm 5.2 ile birlikte Türk kullanıcıların çok seveceğini düşündüğümüz bir özellik eklendi.

Kullanıcıların en çok şikâyet ettikleri şey arkadaşlık isteği gönderdikleri diğer kullanıcıların sayısı arttığında belli bir sınıra takılıp yeni arkadaşlık isteği gönderemiyor olmalarıydı. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar gönderdikleri arkadaşlık isteklerini geri çekebilecek ve böylece limitten etkilenmemiş olacak. Kullanıcı, belli bir arkadaşlık isteği gönderme sınırına ulaştıktan sonra tekrar arkadaş ekleme düğmesine dokunursa ekran görüntüsündeki gibi açılır pencereyle karşılaşacak ve oradan bekleyen arkadaşlık isteklerini iptal edebilecek.

Tavsiyemiz, tanımadığınız kullanıcılara istek göndermemeniz ve bu tür istekleri kabul etmemenizdir. Bu arada Swarm’da 1.000 olan arkadaşlık sayısında bir değişiklik yok. Ayrıca bu yeni özelliğe güvenip çok fazla arkadaşlık isteği göndermemeye dikkat edin zira Swarm’da kullanıcıların başkalarını rahatsız etmemesi için düşünülmüş başka limitler de var ve bunlardan birine takılıp yasaklanabilir ve bir daha kalıcı olarak arkadaşlık isteği gönderemeyebilirsiniz. Özellik iOS için yayımlandı, Android’de de çok yakında kullanılabilir olacak.

Aşağıdaki ankete katılıp bu özellik hakkında neler düşündüğünüzü paylaşırsanız seviniriz.

Arkadaşlık isteklerini iptal etme özelliğini beğendiniz mi?

Sonuçları İncele

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son olarak Swarm 5.2’nin bir büyük özelliği ise en baştan yazılmış bir Apple Watch uygulamasıyla gelmesi ve iPhone X’de görülen bazı bug’ların çözülmesi.

Apple Watch uygulamasından ekran görüntüleri

Emrah Yılmaz

İnşaat Mühendisi, MA, Jobber - SU10, Trusted Tester & Reviewer @Foursquare / @SwarmApp Scuba, yüzme, yapay zeka, sualtı hokeyi, sualtı ragbisi, oyun teorisi, bulanık mantık, yapay sinir ağları, altın oran, kaos teorisi, yeşil dalga, veri madenciliği, decision trees, amatör telsiz, i18n, t9n, l10n, AR, R&B, new age, dub, trance, ethnic jazz, delta blues, Elliott Dalga Prensibi, Charles Bukowski ilgi alanlarıdır... Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm 5.2 ile gelen yepyeni bir özellik!” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir