Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti döner için özel Swarm etiketi

Swarm 5.0’ın yayımlanmasıyla birlikte toplanabilir 100 etiket tamamlanmış oldu. Ayrıca yeni oyun dinamikleri gereği bu 100 etiket birer kategori ile eşleştirildi.

Superuser ekibi olarak, Swarm 5.0 çıkmadan önce Alpha ve Beta sürümlerini test ettik. Karşılaştığımız hataları Foursquare’in merkezine raporlayarak ve yeni özelliklerle ilgili geri dönüş yaparak uygulamanın geliştirilmesinde katkı sağladık.

Foursquare Türkiye gönüllü topluluk grubu olarak, Foursquare’deki herhangi bir etiketin Türk Restoranı kategorisiyle ilişkilendirilmesini ısrarla istememize rağmen bir sonuç elde edemedik. Bu isteğimiz yerine dünyaca bilinen bir Türk tadı olan dönere özel bir etiket hazırlayıp Swarm 5.0 ile eş zamanlı olarak yayımlandı. Etiket dünyadaki herhangi bir yerde Türk restoranı kategorisine sahip bir mekânda yapılacak ilk check-in ile kazanılabiliyor.

Check-in’lerinizde severek kullanacağınızı umuyoruz!

Emrah Yılmaz

İnşaat Mühendisi, MA, Jobber - SU10, Trusted Tester & Reviewer @Foursquare / @SwarmApp Scuba, yüzme, yapay zeka, sualtı hokeyi, sualtı ragbisi, oyun teorisi, bulanık mantık, yapay sinir ağları, altın oran, kaos teorisi, yeşil dalga, veri madenciliği, decision trees, amatör telsiz, i18n, t9n, l10n, AR, R&B, new age, dub, trance, ethnic jazz, delta blues, Elliott Dalga Prensibi, Charles Bukowski ilgi alanlarıdır... Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir