Swarm 5.0: Liderlik Sıralaması

Gün içinde yaptığınız check-in’lerden kazandığınız coin’ler haftalık olarak liderlik sıralamasındaki yerinizi belirliyor. Check-in yaparken eklediğiniz etiketler, fotoğraflar, arkadaşlarınızla birlite yapacağınız check-in’ler veya check-in’lerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarınıza göre daha fazla coin kazanmanıza imkan tanıyor.

Arkadaşlarınızın profil fotoğraflarına dokunarak güncel check-in’lerine ulaşabilir ve kazandıkları coin’lerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Her pazartesi gece yarısı saat 12:01’de oyun yeniden başlıyor ve listenin üst sıralarında yer alan kullanıcılara ekstra coin’ler veriliyor.

Ekranın sağ üst köşesindeki “Arkadaş Ekle” butonuna dokunarak Swarm’da olmayan arkadaşlarınızı bu oyunun bir parçası olmaya devet edebilir ve bir yandan dijital yaşam günlüğünüzü arkadaşlarınızla tutmaya devam ederek daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Swarm 5.0 yayınlandı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm 5.0: Liderlik Sıralaması” üzerine 3 yorumlar

  1. Kolay gelsin *********@windowslive.com hesabından açılmış olan swarm ve foursquare hesabının kapatılmasını istiyorum, bana ait fotoğraflar bulunmaktadır. Bu konuda bilgi verilmesini istiyorum

      1. Merhaba.3 gündür profil resmimi göremiyorum yani ne kendimdeki nede bi baskasinin profil resimlerini göremiyorum. Guncellemelik bi durum yoktu programi soldim tekrar yukledim ama bi degisiklik yok neden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir