Swarm 5.0: Profil Ekranı

Baştan aşağı yeniden tasarlanan profil ekranından dijital yaşam günlüğünüzle ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Check-in’ler sekmesinden şu ana kadar yaptığınız tüm check-in’lerin listesine ulaşabilir, ekranının üstünde bulunan arama çubuğunu kullanarak özel arama yapabilir ve “Geçmişteki hatıralarda biraz gezin ve bir yıl önce bugün nerece check-in yaptığını gör.” alanına dokunarak geçen sene bugün yaptığınız check-in’lerinize ulaşabilirsiniz.

Mekanlar sekmesinden kişiselleştirilmiş check-in haritanıza ulaşabilir, haritayı yakınlaştırarak veya uzaklaştırarak check-in yaptığınız tüm mekanları isim, şehir, ülke gibi kategorilere ayırarak inceleyebilirsiniz.

Kategoriler sekmesinden 100 tane toplanabilir etiket arasından kazandıklarınızı inceleyerek check-in yaptığınız mekanlara ulaşabilirsiniz. Ekranın üstündeki “Tümü” alanına dokunarak kategorileri grafik halinde veya liste halinde görüntüleyebilirsiniz.

Seriler sekmesinden haftalık olarak üst üste yaptığınız check-in serilerinize ulaşabilir, Mayor’luklar sekmesinden ise mevcut mayor’luklarınızı ve yaklaştığınız mayor’lukları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca fotoğraflarınıza, arkadaş listenize ve etiketlerinize de yine profil ekranınızdan ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Swarm 5.0 yayınlandı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.