Swarm etiketlerini iMessage’da kullanabilirsiniz

iOS 10’un yeni sürümüyle üçüncü parti etiketler, iMessage kullanıcıları için popüler hale geldi. Etiketlerin sohbetlere ayrı bir canlılık kattığını düşünürsek haksız da sayılmayız. Bu yüzden uygulama geliştiricilerinin kendi etiketlerini sunmakta bu kadar hevesli olmaları çok da şaşılacak bir durum değil. iMessage’da kullanılan etiketlere Swarm’daki etiketleri de ekleyerek kullanabilirsiniz.

Foursquare’in check-in ve sosyalleşme uygulaması olan Swarm’da kullanılan etiketlerden bazıları artık iMessage sohbetleri içerisinde de kullanılabiliyor. Bu özelliği Swarm’un iMessage için yapmış olduğu etiket paketi güncellemesine borçluyuz.

Bu güncellemeyle bir arkadaşınıza “Joey Beans” etiketi yollayarak onu kahve içmeye, “the Beer?” etiketiyle uğrak mekanınızda bira içmeye davet edebilir veya “ETA?” etiketiyle arkadaşınızın buluşmaya gelmesine daha ne kadar zaman kaldığını sorabilirsiniz. Diğer etiket paketlerinde olduğu gibi etiketleri sohbet baloncuğuna veya diğer etiketlerin üzerine ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.