Swarm’da 2016 yılına bakış

En iyi check-in arkadaşınız kimdi? Size en çok coin’i hangi check-in kazandırdı? Bu sene gittiğiniz bütün mekanları tekrar gözden geçirebilir, Swarm’daki 2016 değerlendirmenizi inceleyebilirsiniz.

2016 yılında yaptığınız check-in sayısını, en çok gittiğiniz mekan türünü, kaç coin kazandığınızı, en çok coin kazandığınız check-in’i, en çok kullandığınız etiketi, kazandığınız etiket sayısını, en çok check-in yaptığınız ilk üç mekanı, birlikte en çok check-in yaptığınız arkadaşınızı, en çok gittiğiniz ilk üç mekanın türünü, kaç mayor’luk kazandığınızı, arkadaşlarınızın arasında ilk kez check-in yaptığınız ilk üç mekanı, art arda en çok check-in yaptığınız mekan türünü, kaç tane fotoğraf paylaştığınızı ve gittiğiniz etkinlikleri görebilir, dilerseniz Facebook veya Twitter hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

2016 Yılına Bakış

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.