Swarm’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etiket ve coin

Foursquare Türkiye ekibi olarak Swarm’un New York’taki merkez ofisiyle birlikte, Cumhuriyet Bayramı’na özel etiket ve coin çalışması hazırladık.

Hepimizin ilkokul yıllarında aşina olduğu ahşap sopalı Türk bayraklarından yola çıktık ve etiket tasarımı önerimizi bu doğrultuda yaptık. Cumhuriyetimizin 93. yılı olduğu için de 93 ekstra coin kazanılması yönünde öneride bulunduk. Swarm ekibi tüm önerimizi dikkatle değerlendirerek çalışmaları bu yönde hazırladı. Karşılıklı yazışmalarımız sonucunda etiket tasarımı, etiket mesajı, coin sayısı, coin mesajı ve etiket/coin tarihi konularında anlaştık.

Bu süreç içinde başta Victoria Ugarte ve Emily Kane olmak üzere tüm Swarm ailesine teşekkür ederiz.

Cumhuriyet etiketi ve 93 ekstra coin nasıl kazanılır?

Cumhuriyet etiketi ve 93 ekstra coin, 28 Ekim 13:00 – 29 Ekim 23:59 tarihleri arasında aktif olacak. Bu tarihler arasında Türkiye’den check-in yapan tüm kullanıcılar Cumhuriyet etiketini ve 93 ekstra coin kazanacak.

Cumhuriyet

Cumhuriyet etiketinizi kazandıktan sonra profilinizde yer alan Etiket Defteri’nden her zaman ulaşabilir, mekanlarda check-in yaparken dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Etiket Defteri

Bayrağını kap, dışarı çık ve bayramı coşkuyla kutla. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etiket ve coin” üzerine 4 yorumlar

  1. hakan bey merhaba ben iphone kullanıcısıydım iosta swarma çok uzun zamandır face üzerinden giriş yapıyordum şimdi android telefona geçmek zorunda kaldım şimdi swarma face üzerinden giriş yaptığımda iphone üzerinden kullandığım swarm hesabım yok lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  2. merhabalar swarm hesabım çalındı . kayıt yaparken kullandığım mail adresi ve şifreyi unuttum . şuan başkası kullanıyor hesabımı. nasıl kapanır hesabım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir