Swarm’dan yepyeni etiketler

Check-in’lerin vazgeçilmez bir parçası olan Swarm etiketlerine son zamanlarda yenileri eklendi. Bu etiketlerin neler olduğunu ve nasıl kazanıldığına hep birlikte göz atalım.

Etiket Çeşitleri

Swarm’daki etiket defterinizde bulunan etiketler kendi içinde koleksiyon etiketleri, hediye etiketler ve özel etiketler olarak üç kategoriye ayrılıyor. Bunları kısaca özetleyecek olursak;

Koleksiyon Etiketleri: Farklı kategorilerdeki mekanlarda check-in yaparak kazanabilirsiniz. Bu koleksiyon toplam 100 tane etiketten oluşuyor.

Hediye Etiketler: Koleksiyon setinin bir parçası olmayıp, Swarm’un kullanıcılara hediye ettiği etiketlerdir.

Özel Etiketler: Hediye etiketlerin arasında yer alıyor. Farkları ise özel günler veya etkinlikler için hazırlanmış olmalarıdır.

Yeni Etiketler

Son zamanlarda Asana, Bronzed, Curtain Call, Goldie, Jalepeño Pete, Miso Hungry, Silverado, Super Duper Swarm ve Vin Diesel olmak üzere toplam 9 adet yeni etiket yayınlandı.

Etiketler sayfasındaki listeyi inceleyerek, yeni veya daha önceki etiketleri hangi mekanlarda ve nasıl kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.