Sadeleştirilmiş yeni Foursquare 10 ile tanışın

Foursquare’in 10. sürümü iOS 10 ile birlikte 13 Eylül 2016 tarihinde eş zamanlı olarak yayınlandı. Uygulamanın ana ekran tasarımı oldukça sadeştirilmiş.  İlk giriş yaptığımızda kalvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, gece hayatı, kahve/çay ve yapılacak listesi olmak üzere toplamda altı seçenekle karşılaşıyorsunuz.

Kullanıcıların daha önceki sürümlerdeki deyimlerinden yola çıkarak güncellenen uygulama, sizi daha yakından tanıyarak size özel tavsiyeler öneriyor. Üstelik uygulama çok daha seri ve hızlı çalışıyor.

Foursquare 10

iOS 10 için geliştirilen akıllı bildirimler

Foursquare’in 10. sürümü, iOS 10 ile aynı tarihte yayınlandı. iOS’un yeni sürümündeki zengin ve gelişmiş bildirimleri kullanan Foursquare 10, yolda yürüken bile daha önce gittiğiniz mekanlardan yola çıkarak etrafınızda seveceğiniz mekanları bildirim olarak sizinle paylaşıyor. Siz de bu akıllı tavsiye ve önerilerden faydalanmak istiyorsanız, Foursquare bildirimlerinizin açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Sadeleştirilmiş yeni Foursquare 10 ile tanışın” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir