Ayın Superuser’ı: Uğur Birçok

Uğur Birçok, ekibimizin en aktif üyelerinden. Ekim 2015 tarihinde Foursquare / Swarm ekibi tarafından “Ayın Superuser’ı” seçildi. Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan dünya çapındaki oylamada %40,3’lük oy alarak Mayıs Ayı Superuser’ı seçilerek hem Foursquare Türkiye ailesinin gücünü göstermiş oldu, hem de bir ilki başararak 2. defa Ayın Superuser’ı seçildi.

Uğur Birçok Kimdir?

Uğur Birçok, 12 Kasım 2011 tarihinde Foursquare ile tanıştı ve ilk olarak kendi mekanını sahiplendi. Ardından yapmış olduğu düzenleneme önerileriyle Foursquare ekibinin dikkatini çekerek kısa sürede Superuser oldu. Türkiye’deki diğer Superuser’lara ulaşmak için aramaları sonucunda bize ulaştı ve 5 Kasım 2014 tarihinde Foursquare Türkiye grubuna katıldı. Diğer Superuser’larla çok çabuk kaynaşarak yaptığı düzenlenemelerle her ay ilk 20 içinde yer alan Uğur, Foursquare ve Swarm’un Türkiye’deki gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Foursquare Türkiye ailesi olarak Uğur’u tebrik ediyor, azim ve desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz :)

Cankat Karul

Beslenme Danışmanı, Koordinatör, TFF Referee, kendi çapında SU8 :)

Ayın Superuser’ı: Uğur Birçok” üzerine 6 yorumlar

  1. Swarm’da mekanımın ismini değiştirmek için foursquare’ye giriş yapıyorum, daha sonra olmasını istediğim ismi yazıyorum değişiklikleti gönder diyorum değişen hiçbirşey olmuyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

    1. Yaptığınız düzenlemeler sistem üzerinde sıraya girerek Superuser’lar tarafından kontrol edilir ve sonra işlem yapılmaktadır. İşleminizin daha hızlı hayata geçmesi için raporla bölümümüzü kullanabilirsiniz.

  2. Ben hesabıma giriş yapamıyorum. Şifre sıfırlamak için maili yazdığımda bu hesaba ait kullanıcı yoktur diye uyarı alıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Önemli bilgilerim var içinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.