Swarm’un yeni sürümüyle gizli check-in yapabilirsiniz

Gittiğiniz yerleri gelecekte hatırlamak istiyor ama bu özel check-in’lerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyor musunuz? O halde size bir müjdemiz var!

Daha önceden Foursquare’de severek kullandığımız gizli check-in özelliği, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Swarm’un 4.1 sürümüyle geri döndü. Diyelim ki iş görüşmesine gittiniz veya arkadaşınızın doğum günü için sürpriz bir hediye alıyorsunuz ama bu mekanları kimseyle paylaşmak istemiyorsanız, ekrandaki kilit simgesine dokunarak gizli check-in özelliğini kullanabilirsiniz.

Gizli check-in  yaptığınızda coin kazanamayacağınızı, mekanlardaki kişiler arasında listelenmeyeceğinizi, Facebook veya Twitter’da check-in’inizi paylaşamayacağınızı unutmayın.

Swarm 4.1 Gizli-Check-in

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm’un yeni sürümüyle gizli check-in yapabilirsiniz” üzerine 19 yorumlar

  1. Aslında çok kullanışlı olan bu özelliği Swarm’ın ilk gününden beri bekliyordum ama geliştirilmesi gerekli. Gizli check-in yapıldıktan belli bir süre sonra isteğe bağlı olarak görülebilir hale getirilmeli bence. Çünkü sonsuza kadar gizli kalmasının hiç bir esprisi yok.

  2. biraz daha geliştirilerek arkadaş listemde olup yaptığım checkini görmesini istemediğim kişilerin o checkinimi görmelerini engelleyebilmeliyim.

  3. Iyice berbat ettiler.Mesajlar ayrilmasi lazim bildirimlerle karmakarışık.Arkadaslardan birinin profiline girince rozetlerini goremiyorsun.Bunu düzeltmeleri gerek.Guncelledikten sonra degisen birsey yoksa eski surumu kurup onu kullaniyorum.

  4. Peki gizli checkin yaptığınızda arkadaşlarınızın göremediği gibi o mekanda chekin yapanlar listesinde de görünmüyor musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir