Algida’dan #YazBaşlasın kampanyası

Swarm’un iOS, Android veya Windows sürümlerinde #YazBaşlasın hashtag’i ile check-in yapan kullanıcıları birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Herhangi bir mekanda check-in yaparken #YazBaşlasın hashtag’ini kullandığınızda yepyeni bir etiketin sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak aynı hashtag’i kullanarak check-in yaptığınızda, Algida’dan her gün ücretsiz  Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Double Fıstık Ezmesi, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Antep Fıstık, Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Cornetto Disc Cheesecake ve Nogger Winner ürünlerinden birini kazanabilirsiniz.

#YazBaşlasın

#YazBaşlasını hashtag’ini kullanarak check-in yaptıktan sonra ekranda “#YazBaşlasın Hediye Algida’nı almak için hemen tıkla!” mesajıyla karşılacaksınız. Mesaj penceresinin altındaki “Kodu Al” kısmına dokunduğunuzda yönlendirilen sayfadaki 8 haneli şifrenizle birlikte Money Club Kart’ınızı kullanarak 10 Mayıs 2016 tarihine kadar tüm Migros’lardan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılım koşullarını incelemek için yazbaslasin.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Algida’dan #YazBaşlasın kampanyası” üzerine 13 yorumlar

  1. merhabe. ben sevgilimin swarmini silmek istiyorum yalniz koydugum sifreyi hatirlamiyorum sevgilim e-posta sfresini de hatirlamiyor benim bu swarmi silmem lazim. bana yardimci olur musunuz .

  2. Her yi!l en az 50 çubuk gönderiyorum ama çıktığını gormedim insanları kandırmak tan başka bir şey yapmiyorlar

  3. Bende kendi mağazamda chekin yapıldığında %10 indirim kazandınız tarzında bir kampanya yapmak istiyorum. İşletmeyi sahiplendim ama kampanyayı nasıl oluşturacağımı bi türlü bulamadım.

  4. Mrb konu ile ilgisi yok ama özel bir soru sormak istiyorum.Bu tarz bir check ın kampanyasını ufak kahve evi olan işletmeler de yapabilir mi.mesela,benim dükkanımda check in yapan misafire swarmdan ooo kahve kazandınız gibi bir etiket gelmesi için ne yapmalıyım.atıyorum ilk 10 check in yapana % 20 indirim uygulayacağım ama swarm dan nasıl anlayabilirim gibi gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.