Swarm 4.0’da eğlence ve heyecan bir arada

Swarm’un 4.0 sürümüyle tüm deneyimlerinizi sanal bir hafıza bankasında saklı tutabilirsiniz. Uygulamanın geliştirilmiş veri istatistikleri sayesinde yaşamınızı tam anlamıyla dijital bir günlüğe çevirerek, arkadaşlarınızın yeni alışkanlıklarını daha yakından takip edebilir, keşfettikleri birbirinden ilginç yerleri inceleyebilir ve heycanlarına ortak olabilirsiniz.

Güncellenen profil sekmesinde en çok ziyaret ettiğiniz mekanları kategori bazlı inceleyebilirsiniz. Hangi arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirdiğinizi görebilir, liderlik sıralamalarınızı karşılaştırabilirsiniz. Yenilenen dünya haritası üzerinde hangi noktalara gittiğinizi görebilir ve uzun süre kalarak check-in yapmayı unuttuğunuz yerlerin listesine ulaşabilirsiniz!

Yeni Haftalık Swarm özelliği ile en çok nerelerde check-in yaptığınızı, arkadaşlarınızın haftalık check-in’lerinin özetini, popüler etkinlik ve revaçtaki mekanları, arkadaşlarınızın seyahatlerini, kaybettiğiniz veya kazandığınız Mayor’lukları inceleyebilirsiniz.

Daha geniş fotoğrafların görüntülendiği yenilenen haber kaynağınızı, geliştirilmiş gizlilik ayarlarıyla özelleştirebilirsiniz.

Haftalık Swarm (The Weekly Swarm)

Android Ekran Görüntüleri

Android için Swarm 4.0

iOS Ekran Görüntüleri

iOS için Swarm 4.0

Yepyeni benzersiz bir deneyim için uygulamanızı hemen güncellemenizi öneririz. Uygulamayı iOS için App Store, Android için Google Play veya Windows Phone için Windows Store’dan indirebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm 4.0’da eğlence ve heyecan bir arada” üzerine yorum

  1. Yeni güncellemeyle arkadaş olduğumuz kişilerin profilinde sadece fotoğraf check-in ve arkadaşlarını inceleyebiliyoruz önceden onların liderlik sıralamasını kazandıkları etiketleri mayorluklarını vs görebiliyorduk.Bu sorunun düzeltilmesi gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir