Pamuk eller cebe, biriktirdiğiniz Coin’leri harcamanın vakti geldi

Yeni Swarm ile hayatı oyuna dönüştürün! başlıklı  yazımızda, kazandığınız Coin’lerle şu an için sadece arkadaşarlarınızla liderlik sıralamasında yarışabildiğinizi ama ilerde kazandığınız bu Coin’leri farklı alanlarda da kullanabileceğinizden bahsetmiştik. Geçen haftaya kadar kazandığınız Coin’ler haftalık liderlik sıralamasındaki yerinizi belirlerken, Swarm’un yeni sürümüyle birlikte cüzdanınızda biriken Coin’leri harcayarak mevcut etiketlerinizi yükseltebilir ve check-in yaparken iki kat fazla Coin kazanabilirsiniz.

Etiketlerinizi yükseltebilmek için uygulamayı açın ve “Profilim” sekmesine dokunun. Profilinizden “Oyunların” bölümündeki “Etiketler” sekmesine gelin. Yükseltilebilen etiketlerin yanında bir Coin simgesi olduğunu göreceksiniz. Yükseltmek istediğiniz etiketin üstüne ve ardından “Yükseltmeyi Gör” butonuna dokunun. Sonraki ekrandan “Satın Al” butonuna dokunarak işleminizi onaylayın. Evet, etiketlerinizi yükseltmek işte bu kadar kolay!

Şimdi sıra geldi iki kat Coin kazanmaya; yükselttiğiniz etiketleri yalnızca ilgili mekanlarda check-in yaparken kullanarak ekstra Coin kazanabilirsiniz. Örneğin suşi restoranlarında check-in yaparken Toro etiketini kullanırsanız, kazandığınız Coin’ler 2 ile çarpılır. Bu arada size ufak bir ipucu da verelim; check-in yapacağınız mekanı seçtikten sonra dikkatli olarak baktığınızda bazı etiketlerin ışıldadığını göreceksiniz. Işıldayan bu etiketler mekanla uyumlu etiketler anlamına geliyor.

Herkese mutlu check-in’ler, bol Coin’li kazançlar! :)

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir