Slash: Foursquare’deki mekanları paylaşmanın en pratik yolu

iPhone ve iPad için üretilen ücretsiz klavye uygulaması olan Slash’i kullanarak, yazışmalarınız esnasında uygulamalar arasında geçiş yapmadan Foursquare’deki mekanları hızlıca paylaşabilirsiniz.

Üstelik uygulama Foursquare’in yanı sıra Spotify, SoundCloud, Google Maps gibi birçok popüler platformu destekliyor. Uygulamadaki SmartActions teknolojisi ile yazışmalar sırasında sadece kelimeler tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda yazdığınız cümleye göre tahminler yaparak sizi yönlendiriyor. Örneğin “Bu akşam kahve içmeye ne dersin?” gibi bir soru cümlesi yazarak Foursquare ile etrafınızdaki mekanları listeleyebilir veya arama yaparak kafenin adres bilgilerini direkt paylaşabilirsiniz.

Spotify’ın “Şimdi Dinliyorum” Özelliği

Slash uygulamasıyla bulunduğumuz konumu anlık olarak paylaşabildiğimiz gibi, Spotify’da dinlediğimiz parçaları da gerçek zamanlı olarak paylaşabilseydik harika olurdu.

Foursquare’in kurucusu ve CEO’su Dennis Crowley uygulamayla ilgili aşağıdaki tweet’ini görebilirsiniz. Slash’in kurucuları arasında Cem Kozinoğlu, Bülent Şık ve Nick Barr bulunuyor.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Slash: Foursquare’deki mekanları paylaşmanın en pratik yolu” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.