Swarm’dan sokak kedileri için sosyal sorumluluk projesi

Ay başından itibaren 15 Ekim’e kadar yapacağınız her check-in ile tüm dünyadaki yardıma muhtaç, sahipsiz veya terkedilmiş sokak kedilerine destek olabilirsiniz.

1-15 Ekim tarihleri arasında yapağınız her check-in’in karşılığında Swarm ekibi, Alley Cat Rescue’ya bağış yapacak. Üstelik check-in yaparken herhangi bir işlem veya ödeme yapmanıza gerek yok.  Tek yapmanız gereken bu tarihler arasında gittiğiniz mekanlarda mümkün olduğunca check-in yapmak ve kampanyadan arkadaşlarınızı haberdar etmek.

Check-in’lerinizi Twitter veya Facebook’ta #EveryCheckInSavesAKitten hashtag ile paylaşmayı unutmayın. Dünya genelinde en çok check-in yapan ülke olarak hep beraber bu projeye büyük destek vereceğimize eminiz. Grumpy Cat Etiketi 1-15 Ekim tarihleri arasında yapacağınız ilk check-in ile ayrıca “Grumpy Cat” etiketini kazanacak ve aşağıdaki mesajla karşılacaksınız.

1-15 Ekim tarihleri arasında, yapacağın her check-in ile Alley Cat Rescue’ya sokak kedilerine yardım etmeleri için bağışta bulunacağız. Grumpy Cat olma, arkadaşlarınla paylaş. #EveryCheckInSavesAKitten

Alley Cat Rescue (Alley Kedi Koruma Derneği) Alley Cat Rescue’nin amacı, veteriner, bireysel kurtarma ekipleri ve hayvansever gruplarla birlikte sahipsiz veya terk edilmiş kedileri koruma altına almaktadır. Ayrıca kedilerin sahiplenme ve sağlık bakımını da üstlenmektedir.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.