Bu etiketlerden en çok hangilerini Swarm’da görmek ve kullanmak isterdiniz?

Check-in yaparken kullanmak istediğimiz Türkiye’ye özel etiket önerilerimizi detaylı olarak geçtiğimiz ay Swarm ekibiyle paylaştık. Şimdi ise sizlerin desteğine ihtiyacımız var.

Bildiğiniz gibi farklı kategorilerdeki mekanlarda check-in yaparak bazı etiketler kazanıyoruz. Koleksiyon etiketleri  toplamda 100 etiketten oluşuyor ve Swarm ekibi şu anda eksik olan bazı etiketleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’ye özel olarak hazırlanması için paylaştığımız etiket önerilerimizin değerlendirilmesi için Swarm ekibinin öncelikle bu 100 koleksiyon etiketini hazırlayarak tamamlaması gerekiyor. Ardından etiket önerilerimizi sizlerin oylamasına göre değerlendirecekler. Bu yüzden yazımızı mümkün oluduğunca fazla kişiye ulaştırırsanız seviniriz, bu noktada desteğiniz önemli :)

Şimdi gelelim oylamaya; Türk kahvesi, baklava, rakı, çay, simit veya kebap… Bu etiketlerden en çok hangilerini Swarm’da görmek ve kullanmak isterdiniz?  Aşağıdaki kutucukları işaretleyerek oylamaya katılabilirsiniz. Bu arada birden fazla etiket önerisini seçerek oylamaya katılabileceğinizi unutmayın :)

Aşağıdaki etiketler Swarm'da olsaydı, en çok hangilerini kullanırdınız?

Sonuçları İncele

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.