Foursquare’in web sitesi güncellendi

Foursquare’in ana sayfası dahil olmak üzere web sitesinde bazı güncellemeler yapıldı. Bunun yanı sıra arama çubuğu güncellendi ve mekanların altına “Bilmeniz gerekenler” bölümü eklendi.

Foursquare’in web sitesine girdiğimizde, eski ana sayfadaki karmaşık yapı yerine bizi daha sade bir sayfa karşılıyor. “Bir şey arıyorum…” alanına aradığımız mekan veya ilgili konuyu yazdıktan sonra, arama yapmak istediğimiz konumu yazarak hızlıca arama yapabiliyoruz. Bunun yanı sıra arama çubuğunun hemen altında Yemek, Kahve, Gece Hayatı, Eğlence ve Alışveriş kategorileri simgelerine tıklayarak arama yapabiliyoruz.

Web sitesinin üst alanında arama çubuğu da güncellenmiş durumda. Konumuzu belirledikten sonra En çok tercih edilenler,  En yakın, Bu ayın trendleri, Yemek, Kahve, Gece Hayatı, Eğlence ve Alışveriş kategorilerinde genel olarak arama yapabilirsiniz.

Buna ek olarak geçtiğimiz ay mekanların altına yeni eklenen “Bilmeniz gerekenler” bölümünü sosyal medya hesaplarımızda sizlerle paylaşmıştık.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare’in web sitesi güncellendi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.