Swarm’daki etiketler ve nasıl kazanacağınıza dair ipuçları

Birkaç haftadır Cankat ile birlikte Swarm’daki etiketler üzerinde çalışıyorduk ve sonunda arşivimizi tamamlayabildik. Şu an için Swarm’da bulunan 81 etiketin 2 tanesi haricindeki diğer tüm etiketlerin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Mekanlar menüsünün altına eklediğimiz Etiketler bölümünde arkadaşlarınızın etiketlerini nasıl görebileceğinizi, arkadaşlarınızla nasıl yarışabileceğinizi, Jumper’ın ne anlama geldiğini, etiketlerin isim, mesaj ve açıklamalarının yanı sıra nasıl kazanabileceğinizi detaylı olarak anlatmaya çalıştık.

Etiketleri 3 gruba ayırdık:

  1. Koleksiyon Etiketleri: Farklı kategorilerdeki mekanlarda check-in yaparak koleksiyon etiketlerini kazanabilirsiniz. Bu koleksiyon toplam 100 tane etiketten oluşuyor ama şu an için tümü aktif olarak sistemde yer almıyor.
  2. Hediye Etiketler: Koleksiyon setinin bir parçası olmayan bu etiketler, Swarm’ın kullanıcılara hediyesidir. Bu etiketler koleksiyon etiketlerinin hemen altındaki bulunan hediye etiketler alanında yer alıyor.
  3. Özel Etiketler: Özel günler veya etkinlikler için hazırlanmış etiketlerdir. Bu etiketler de hediye etiketlerin arasında yer alıyor.

Bazı etiketleri kazanabilmeniz için check-in alanına anahtar kelime veya kelimeler eklemeniz gerekiyor. Oyunun sürprizi bozulmaması için bu kelimeleri yayınlamadık ama etiketleri kazanabilmeniz için sizlerle bazı ipuçları paylaştık.

Etiketlerin bulunduğu sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilir veya sitenin üst tarafındaki “Mekanlar” menüsünün altındaki “Etiketler” linkinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Swarm’daki etiketler ve nasıl kazanacağınıza dair ipuçları” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir