Foursquare’deki lezzet (beğeni) sayısı 100 milyonu aştı

Geçtiğimiz Cuma günü, kullanıcıların Foursquare’e eklediği lezzet (beğeni) sayısı 100 milyonu aştı! Bu durumu büyük bir başarı olarak kabul eden Foursquare ekibi, “Kullanıcılar tarafından bu kadar lezzetin eklenmesi, bizim büyük bir yol katetmemize sebep oldu” yorumunu yaptı.

Kullanıcıların Foursqure’e eklediği her lezzet, uygulamanın size önerdiği mekanlar ve tavsiyeler için büyük önem taşıyor. Çünkü beğeniler arasına eklediğiniz lezzetlere göre Foursquare sizleri sevdiğiniz mekanlara ve tavsiyelere yönlendiriyor.

Foursquare ekibi, kullanıcıların eklediği lezzetler doğrultusunda farklı dillerde eklenen lezeetlerin bir istatistik hazırlamış.  Lezzetler arasına Türkçe’de en çok “Sinema“, İngilizce’de ise “Pizza” eklenmiş durumda. Diğer diller için eklenen lezzetleri de aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.