Trending Now: Şu anki popüler mekanlar!

Eski Foursquare kullanıcıları hatırlar, daha önceden check-in sayısı yüksek mekanları gerçek zamanlı olarak gösteren “Trending Now” adlı bir bölüm vardı. Foursquare ve Swarm uygulamalarının ayrılmasıyla birlikte bu özellik iptal edildi. Halbuki oldukça faydalı ve severek kullandığımız bir bölümdü. Foursquare Türkiye olarak şimdi bu özelliğin Swarm’a tekrar geri dönmesi için sesimizi duyurmaya çalışıyoruz ve sizlerin de desteğini bekliyoruz.

Bildiğiniz gibi dünya genelinde Türkiye olarak Swarm’da en çok check-in yapan ülkeler arasında ABD’den sonra 2. sıradayız. Konu üzerinde yeteri kadar katılım sağlayabilirsek Foursquare ekibinin buna karşılıksız kalmayacağını, olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacağını düşünüyoruz.

Örneğin; Bir Cumartesi gecesi bir yerlere gidip sosyalleşmek istiyorsunuz ama nereye gideceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok ve o anki popüler mekanları bilmiyorsunuz. Bu durumda “Şu Anki Popüler Mekanlar (Trending Now)”  bölümü sizce de iyi bir çözüm olmaz mıydı?

It’s a Saturday night and you wanna go somewhere right now and socialize, but you’ve no idea where to go and which places are crowded. So, don’t you think the “Trending Now” section is a great feature for this situation?

Anketimize katılarak ve Twitter butonlarını kullanarak bize destek olabilirsiniz. Anket sonuçlarını Foursquare ekibiyle paylaşarak geri dönüş almayı hedefliyoruz. Lütfen bize destek olun.

Ankete Katılın (Vote Now)

"Trending Now" özelliğinin geri gelmesini ister misin? (Do you want the "Trending Now" feature back?)

  • Evet (Yes) (88%, 123 Oy)
  • İlgilenmiyorum (I'm not interested) (8%, 11 Oy)
  • Hayır (No) (4%, 6 Oy)

Toplam Katılımcı: 140

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Twitter’da Destek Olun (Support on Twitter)

Tweet'leyerek Destekle

Support via Tweet in EnglishKonuyu Foursquare’in Global’deki özel kullanıcı grubuna da iletebilmemiz ve onlardan da destek alabilmemiz için yazımızdaki bazı bölümleri İngilizce olarak hazırladık.

Güncelleme (22.05.2015): Foursquare Ekibinden Yanıt Geldi

Sesimizi duyurmak için yukarıdaki tweet butonlarını kullanarak destek olmaya devam edebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz destek olan herkese şimdiden teşekkür ederiz.

@metesadioglu Harika geri bildirim :) Önümüzdeki birkaç ay içinde bazı sürprizlerimiz olacak- bizi takip etmeye devam edin! — Foursquare Support

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.