Foursquare’in UX tasarımcısı Başak Haznedaroğlu İstanbul’a geliyor

Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik alanında Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrikada düzenlenecek olan, atölye çalışmaları ve uzmanların deneyimlerini içeren en büyük uluslararası konferansı olan UX Alive’a, Foursquare’in UX tasarımcısı Başak Haznedaroğlu konuşmacı olarak katılıyor.

13-14 Mayıs tarihleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent’te yapılacak olan konferasının detaylarına UX Alive’ın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Başak Haznedaroğlu Hakkında

Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip Foursquare’de UX Designer olarak görev yapmakta olan Başak, küçük değişiklikler ve deneyler yapıp farklılıklar yaratmaya oldukça meraklı. Daha önce bir çok uluslararası firmada UX Designer olarak görev yapan Başak, medya, uzay, teknoloji ve insanlık arasındaki ilişkiyi keşfetmeye çalışıyor, dizayn, kod ve eleştirel düşünmeye ve bunun sağladığı oldukça etkileyici farkındalığa inanıyor.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.