Foursquare’in Kreatif Direktörü Swen Graham İstanbul’a geliyor

Dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen Digital Age Summit bu yıl dokuzuncu kez gerçekleştirilecek. “Think Logical Act Digital” temasıyla 12-13 Mayıs tarihlerinde Raffles Otel’de yapılacak DigitalAge Summit’e Foursquare’in Kreatif Direktörü Swen Graham da konuşmacı olarak katılıyor.

Digital Age Summit 2015‘in moderatörlüğünü bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu yaparken, dijital dünyanın zirvesindeki uzmanlar, her yıl olduğu gibi bu yıl da bilgi ve birikimlerini paylaşmak için Digital Age Summit 2015’te buluşuyor.

Aryıca Foursquare, Digital Age Summit 2015‘in dijital medya sponsorluğunu üstlenmiş. Detaylı bilgi için Digital Age Summit’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Swen Graham Hakkında

Foursquare ve yeni geliştirdiği ürünü Swarm’ın marka strateji ve kreatif direktörü olan Swen Graham, platformu geliştiren çekirdek kadroda yer almaktadır. Yaratıcı sunum hazırlama ve içerik üretimi konusunda uzmanlaşmıştır ve Foursquare kreatif ekibini yönetmektedir. Foursquare’den önce Apple’da yaratıcı ve stratejik pozisyonlarda bulunan Swen, 2006 seçimlerinde ABD’de seçim kampanyasına kaynak sağlama üzerine kampanya yönetimi yapmıştır. Pek çok farklı girişim için çalışmalarda bulunan Swen Graham’ın katıldığı etkinliklerde gerçekleştirdiği yaratıcı sunumlar dikkat çekmektedir.

 

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.