Multify ile check-in rakamları ekrana yansıyor

Multify ile mekanınızın check-in rakamlarını anlık olarak ekrana yansıtabilirsiniz. Ürünün modüler tasarımı sayesinde, çalışması için kablosuz ağ ve elektrik bağlantısı gerekiyor.

Multify’ı işletmenizin vitrinine veya müşterilerinizin görebileceği bir yere yerleştirdiğiniz andan itibaren, mekanınıza ait check-in rakamını ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Böyle bir ürünün varlığını geçtiğimiz ay sonunda farketmiş ve Foursquare ekibiyle paylaştmıştık. Hemen ardından Foursquare’in CEO’su ve kurucu ortaklarından Dennis Crowley, Multify’ın hesabındaki tweet’i RT yaparak önsiparişini verdi.

Multify’ın Facebook safyasından anladığımız kadarıyla şu ana kadar Zorlu Center ve IF Performance Hall mekanları kullanmaya başlamış. Yalnız ürün en fazla altı  haneli rakamları desteklediği için mekanların check-in sayısı milyonlara ulaştığında ne olacağı bir soru işareti.

Multify

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürünün kurulumu oldukça basit. İhtiyacınız olan sadece kablosuz ağ ve elektrik bağlantısı. Ürünün aşağıda da görebileceğiniz gibi iki farklı modeli bulunuyor.

Multify Modelleri

Multify’ın web sitesindeki satış fiyatı 1,699 TL + KDV ($700) olarak gözüküyor. Ürünün detaylarına multify.co adresinden ulaşabilir ve dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir