Foursquare’deki mekanlar şimdi Apple Watch’ta!

Foursquare resmi Twitter hesabından Apple Watch uygulamasının duyurusunu yaparak her ne kadar detayları yakında paylaşacağının haberini verse de, uygulamanın ekran görüntüleri ve kısa bilgileri WatchAware’de yayınlandı.

Seyahatte veya bulunduğunuz yerde etrafınızdaki  yeni mekanları mı keşfetmek istiyorsunuz? Yapmanız gereken sadece bileğinizi çevirip en iyi yiyecek/içecek mekanlarına ve milyonlarca yerel tavsiyeye ulaşmak olacak…

Bir yere mi gitmek istiyorsunuz?

En iyi restoranlar, kafeler, barlar ve birçok mekan Foursquare sayesinde bileğinizde olacak. Kaydettiğiniz mekanlara, daha önce ziyaret ettiğiniz veya etraftaki en iyi mekanlara hızlıca erişebileceksiniz.

Mekan detaylarına hızlıca ulaşabileceksiniz!

Mekanlar hakkında merak ettikleriniz mi var? Mekanların puanları, konumları, yemek türleri, fiyat aralıkları ve daha birçok detay Apple Watch’ınızda olacak.

Bundan sonra en iyi mekanları ve özel tavsiyeleri kaçırmak yok!

Foursquare’in Apple Watch uygulaması, o anki konumunuza bağlı olarak yakınınızda bulunan özel mekanlardan en iyi tavsiyeleri bildirimler aracılığıyla sizlerle paylaşacak.

Biz de sizler gibi Foursquare’in Apple Watch uygulamasını kullanmak için sabırsızlanıyoruz :)

Düzenleme (23.04.2015): Foursquare, Apple Watch uygulaması için tanıtım sayfası hazırladı. İncelemek için https://foursquare.com/apple-watch adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir