Foursquare’in 8.10 sürümü yayınlandı

Uygulamanın yenilenen ana sayfa tasarımı ile çevrenizdeki mekanları keşfetmek şimdi daha kolay ve hızlı. iOS sürümüne eklenen Handoff (Süreklilik) desteğiyle ise mekanları keşfederken diğer iOS cihazlarınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Check-in ve birçok oyun mekanizması Swarm’a aktarıldıktan sonra Foursquare, yeni yerler keşfetmeniz için hızla kendini geliştiriyor. Uygulamanın yenilenen arayüzü sade ve belirgin tasarımıyla sizi görsel karmaşadan uzak tutup mekanlara daha çok odaklanmanızı sağlıyor.

Foursquare-8-10-1

iOS cihazlarındaki Süreklilik desteğiyle, iPhone uygulamanızda incelediğiniz bir mekanı iPad uygulamasına geçtiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra uygulamanın yeni sürümünde performans ve hız güncellemeleriyle birlikte çeşitli hatalar da giderildi.

Foursquare’in güncel sürümünü indirmek için https://tr.foursquare.com/download adresini kullanabilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare’in 8.10 sürümü yayınlandı” üzerine 3 yorumlar

  1. Swarm check ınlarımda Resimlerim herkes açık görünüyor arkadaşlarımın dışında kişilerin görmesini istemiyorum nasıl kapatabilirim

    1. Fotoğraflarınızı yüklemeden önce ekranın en alt kısmından “Bu fotoğrafı herhangi birinin görmesine izin verme” seçeneğini kapatmanız gerekiyor. Fotoğrafları yükledikten sonra maalesef fotoğraflarınıza müdahale edemiyorsunuz.

  2. uzun süredir yeni sürümünü bekliyorum ama gelmedi. Bu sürümde swarmdan geçişlerde bağlantı sorunu var. Swarmdan herhangi bi mekanı foursquare de gör dediğimizde foursquare açılıyor fakat mekan bilgileri açılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir