Swarm’ın konum servisleri güncellendi

Geçtiğimiz haftalarda Swarm’ın iOS sürümüne yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile artık Swarm’ın konum servislerini kullanımını düzenleyebiliyoruz.

Güncelleme ile birlikte isterseniz uygulamanın konum servislerinizi sadece ‘Uygulamayı Kullanırken’ işaretleyebilir veya siz check-in yapmadan da arkadaşlarınız bulunduğunuz yeri (mahalle olarak) görebilmesini istiyorsanız ‘Her Zaman’ olarak işaretleyebilirsiniz.

 

Murad Bülbül

Dijitalkolik | Lefter'in torunu | Foursquare SU2 özel kullancı yetkilerine sahip | Istanblues aşığı.

Swarm’ın konum servisleri güncellendi” üzerine 17 yorumlar

 1. Merhaba. Swarma bir kaç gün girmediğimiz takdirde en son görülen konum özelliği kendi kendine kapanıyor mu? şimdiden teşekkür ederim

 2. merhaba ben swarm da etiket yapıyorum ve facebookta kı arkadaslarımı etiketleyemiyorum yardımcı olursanız sevinir . Etiketleme yapacagım arkadasımın swarm kullanmıyor.

 3. merhaba ben foursquare bb telefonumdan acıp sonra hiç kullanmayıp silmiştim şimdi tel değiştirdim ve yeniden yükledim ama bi baktım profilimde new york yazıyor ne alaka anlamadım ve değiştiremiyorum nasıl silicem yardımcı olurmusunuz lütfen.

 4. swarm programını telden sildim. yeniden yükledim ancak şifremi filan unutmuştum ne ypabilir teşekkürler.. .

  1. Dün sunucularda geçici bir bağlantı problemi oluşmuştu. Şu anda düzelmiş olması gerekiyor, tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz.

 5. Merhaba,
  Uygulamada bazı arkadaşlarım ben silmediğim halde silindi ve kendi kendine chek-in ler yolluyor.
  Sorun ne olabilir acil destek lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.