Foursquare ile Twitter iş ortaklığı mı yapacak?

Lokasyon desteği konusunda platformunu geliştirmek isteyen Twitter’ın, 2015 yılının ilk çeyreğinde Foursquare ile iş ortaklığı yapacağı iddia ediliyor. Konuyla ilgili olarak her iki taraf da henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Business Insider ‘ın haberine göre Twitter, lokasyon desteğini geliştirmek için 2015’in ilk çeyreğinde Foursquare’le iş birliği yapacağını duyurdu.

Lokasyon departmanı için bir ekip kuran Twitter, geçtiğimiz haftalarda Foursquare’de yazılım mühendisi olarak olarak çalışan David Blackman’ı da ekibine dahil etmişti.

Gelişmeleri yakından takip ediyoruz, konuyla ilgili olarak gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare ile Twitter iş ortaklığı mı yapacak?” üzerine 2 yorumlar

  1. Bir kac gun oncesine kadar swarm hesabı olmayan facebook arkadaşlarımı check-in lerime ekleyebiliyordum. Fakat artık check in yaparken facebook arkadaslarimi goremiyorum. Sadece swarm arkadaşlarım listeleniyor. Nedeni nedir?

    1. Merhaba, Android işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız etiketlemek istediğiniz Facebook arkadaşınızı ismiyle aratırsanız listeleniyor. iOS versiyonunun mevcut sürümünde hem Swarm hem Facebook arkadaşlarınız aynı anda listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir