Foursquare şimdi iPad’de!

Tablet kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Foursquare sürümü sonunda yayınlandı! Geçtiğimiz aylarda kullanıcılarla buluşan yeni Foursquare uygulamasının tablet sürümünün geliştirilip geliştirilmeyeceği merak edilen bir konuydu. Ancak bir türlü cevap bulamayan bu beklentiler, sonunda karşılıksız kalmadı ve Foursquare ekibi beklentileri karşılamak için kollarını sıvadı. Görünen o ki, yayınlanan bu yeni sürümle birlikte iPad kullanıcıları, tabletlerinde bu keyfi yaşamaya devam edebilecek.

8.05 versiyonu olarak karşımıza çıkan bu güncelleme, yeni bir özelliği de Foursquare kullanıcılarına sunuyor. “En çok tercih edilenler” adı verilen bu başlık şehrinizdeki popüler, yükselişe geçmiş ve kalitesini koruyan mekânları sizin için tek tek sıralıyor. Bu sayede çevrenizde olup bitenlerden rahatlıkla haberdar olabileceğiniz gibi, hiç bilmediğiniz bir kentte yepyeni ve popüler mekânları keşfetmeniz daha da kolay bir hale geliyor.

4sq-ipad

Henüz güncelleme yapmadıysanız Foursquare’i iPad sürümünü şimdi indirebilirsiniz.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Foursquare şimdi iPad’de!” üzerine 7 yorumlar

  1. Merhaba, bu yeni iPad sürümüyle birlikte mekanları kaydetme ve paylaşma özelliği var, o mekanda Swarm üzerinden check-in yapamıyorum. iPhone’mde bu uygulamayı güncellemediğimden orada check-in özelliği açık. Eğer iPhone’da bu uygulamayı güncellersem yine iPad’teki gibi o mekanda Swarm üzerinden check-in yapamayacak mıyım? Bilgi verirseniz sevinirim.

      1. Merhaba, bir mekanı Foursquare üzerinden buluyorum, o mekanla ilgili yorumları okuyup fotoğrafları görebiliyorum, mekanı kaydedebiliyorum veya paylaşabiliyorum ama önceki sürümünde check-in de yapabiliyordum ama şimdi check-in yapamıyorum, çünkü Swarm üzerinden check-in yap diye bir seçenek yok.

        1. Merhaba, Foursquare’in iPad için özel bir sürümü yayınlandı, ancak iPad için Swarm’ın özel bir sürümü olmadığından check-in entegrasyonu bulunmuyor. Foursquare’in iPhone versiyonunda Swarm’da check-in yap seçeneği yer alıyor.

    1. Merhaba, iPad uygulamasında tavsiye yazma özelliği bulunmuyor. Telefonlarla uyumlu olan sürümlerden yorum yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir