Etkinlik: Noah Weiss İstanbul’da!

Foursquare Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Noah Weiss, Foursquare ve Swarm’a dair merak ettiğiniz soruları  düzenleyeceğimiz etkinlikte yanıtlayacak.

Etkinlik 22 Eylül Pazartesi günü 19:30’da, Galata’daki Güney Restaurant’ta gerçekleşecek. Gelişmeleri Facebook sayfamızda oluşturduğumuz etkinlikten takip edebilir ve katılım yapabilirsiniz. Bu defaki etkinliğimiz daha öncekilerden farklı olarak eğlence konseptine sahip olmayacaktır.

Geçtiğimiz hafta Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’ne de katılan Noah, Foursquare’le birlikte değişen yerel arama alışkanlıkları üzerine “The Future of Personalized Local Discovery” sunumunu yapmıştı.  Konuyla ilgili olarak Bigumigu’daki haberi inceleyerek sunumun detaylarına ulaşabilirsiniz.

Plublik’in blog’unda yer alan habere göre; Noah Weiss şu anda tüketici özellikleri ve para kazanma konularında ürün yönetimi ve analist ekipleri yönetiyor. Daha önce Google’da ürün yöneticisi olan ve yapılandırılmış veri web arama ekibinin ürün lideri olarak Google’ın Knowledge Graph’in başlamasına yardım eden Noah, Stanford Üniversitesi bilgisayar bilimi ve ekonomi odaklı bilim, teknoloji ve toplum lisans derecesine sahip.

22 Eylül Pazartesi günü 19:30’da tüm Foursquare ve Swarm kullanıcılarını Galata’daki Güney Restaurant’a bekliyoruz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir