Yenilenen Foursquare’in bugün yayınlanması bekleniyor!

Mayıs ayında Foursquare’in iki ayrı uygulmaya bölünerek Swarm’ın hayatımıza girmesinin üzerinden yaklaşık iki ay geçti. Bölünmenin başından beri başkalaşım geçirerek yeni bir formatta yayınlanacağı belirtilen Foursquare’in yeni logosunu, uygulamanın yayınlanan ilk görsellerini ve bu görsellerden edindiğimiz izlenimle eklenecek olan bazı yeni fonsksiyonları geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık.

Dün akşam saatlerinde Foursquare’in kurucularından ve CEO’su olan Dennis Crowley’in Instagram hesabında paylaştığı bilgiye göre yenilenen Foursquare bugün içerisinde yayınlanacak.

New @Foursquare app launches tomorrow (!!!) Very excited to show you all what we've been working on…

A photo posted by Dennis Crowley (@dens) on

Bizi ne gibi sürprizler bekliyor, hep birlikte göreceğiz.

Mete Sadioglu

İnşaat mühendisi, teknoloji delisi ve sosyal medya ilgilisi. Son zamanlarda pek fazla vakit ayıramasa da fotoğraf çekmeyi sever. Aynı zamanda Foursquare'de SU3 kullanıcı yetkisine sahiptir.

Yenilenen Foursquare’in bugün yayınlanması bekleniyor!” üzerine 17 yorumlar

 1. merhaba, foursquare tamamen değişti ve takip etme, takipçi sistemi gelmiş. beni takip etmesini istemediğim birini takipçilerimden çıkarma özelliği var mı ? ben göremedim de.

  1. Merhaba, mevcut sürümde bu özellik yer almıyor, ancak gelecek güncellemelerde eklenebileceğini tahmin ediyoruz.

 2. Merhaba bu yeni Foursquare’de tanımadığım kişiler beni takip ediyor ve takip edenleri ne bir engelleme ne de silme işlemi yapabiliyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı peki? Teşekkürler.

 3. Peki bu son gelişme ile eski profildeki rozetler ne oldu onları bulamıyorum tamamen tavsiye üstüne kurulu yeni bir rehber sistemi olmuş sadece

 4. Merhaba,

  Yenilenen arayüzde bir mekanı daha önce oluşturduğum listeye eklemek istediğimde sadece “Kaydet” butonu var ki o kısımda istediğim listeyi seçemiyorum, genel olarak kaydediyor. Bununla ilgili bir bilgi mevcut mudur acaba?

  1. Merhaba, konuyla ilgili sorun Foursquare’e iletildi, yeni yayınlanacak olan sürümlerde düzeltileceğini tahmin ediyoruz.

 5. Böyle Swarm ve 4sq olarak ikiye ayrılmasını hiç sevmedim. Eskiden çok daha sevimliydi. Hem ben rozetlerimi geri istiyorum ya, ne yaptılar bunlar rozetlerimize? Valla sinirim bozuldu, nerdeyse her iki uygulamayı da silicem gidecek, az kaldı ona uğraşıyorlar!

  1. Merhaba, check-in’ler Swarm uygulamasına kaydırıldığı için göremiyorsunuz. Swarm’da da puanlama sistemi yok ancak gittiğiniz mekanlarda o mekanı ziyaret eden arkadaşlarınız arasında sıralama gösteriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.