Tinder + Foursquare = Snacktime

Son zamanlarda Tinder adlı uygulama basit arayüzü sayesinde ülkemizde de oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Foursquare’i ise anlatmamıza gerek yok sanırım :) Snacktime uygulamasının da arayüzü Tinder’a benzediği ve Foursquare’in API’ları aracılığıyla geliştirildiği için, Foursquare’in CEO’su Dennis Crowley takipçileriyle “Tinder + Foursquare = Snacktime” tweet’ini paylaştı.

Snacktime uygulaması Foursquare’in API’ları aracılığıyla, New York Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirmiş. Arayüzü ise oldukça basit; uygulamayı indirip cihazınıza kurduktan sonra Foursquare hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Ardından çevrenizdeki mekanlar sırayla karşınıza çıkıyor. Mekanları sola doğru kaydırarak bir sonraki mekana geçebiliyorsunuz. Sağa doğru kaydırdığınızdaki mekanlar ise Foursquare hesabınızdaki “Snacktime Likes” adlı listeye kaydediliyor.

Snacktime uygulamasını AppStore’dan indirebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir