TimeOut’tan “İstanbul Yeme-İçme Ödülleri”ne özel rozet!

Foursquare kullanımında Dünya’da 2. sırada olan Türkiye’de markalar artık Foursquare’i daha iyi tanıyor. Bu konuda ilk girişim Turkcell‘den gelmişti. Turkcell’i Galatasaray ve Fenerbahçe‘nin taraftarları için hazırladığı rozetler takip etmişti ve oldukça ilgi görmüşlerdi.

Şimdi ise yurtdışında sık sık karşılaştığımız yerel rozetler, TimeOut Istanbul’un hazırladığı Yeme-İçme Ödülleri kapsamında kazandırdığı ilk yerel rozet ile karşımıza çıkıyor.

Rozeti kazanmak için TimeOut Istanbul Foursquare sayfasını takip etmeye başlamanız ve listelerdeki yerlere check-in yapmanız yeterli. Kazanacağınız rozeti buradan inceleyebilirsiniz.

TimeOut Istanbul’un Twitter’da yaptığı aşağıdaki duyurunun haricinde, web sitesinde Foursquare ile yaptığı iş birliğiyle ilgili bir habere ulaşamadık. Haftada onlarca markanın bize ulaşarak “Nasıl rozet sahibi olabiliriz?” sorusuna karşı, PR değeri yüksek böyle bir projenin haberinin yapılmaması karşısında oldukça şaşırdığımızı söylebiliriz . Sosyal medya platformları arasında Foursquare’in olmaması da dikkatimizi çekti. Umuyoruz ki en kısa  zamanda web sitelerinden Foursquare sayfalarına link vererek takipçilerini artırırlar.

 

Tolga Eğilmezel

Yaşına yetişemeyen adam & SU3 @Foursquare.

TimeOut’tan “İstanbul Yeme-İçme Ödülleri”ne özel rozet!” üzerine 4 yorumlar

    1. Merhaba, Swarm uygulamasının yayınlanmasından sonra rozetler, yeni hesap açanlar ve hesabını Swarm’a bağlamış olan mevcut kullanıcılar için devre dışı bırakıldı, mayorluk sisteminde ise değişikilik yapıldı, artık sadece Swarm uygulamasını kullanarak kendi arkadaşlarınız arasında mayor olabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.