Ezeli rekabet Foursquare’e taşındı, Fenerbahçe de kendi rozetine sahip oldu!

Evet, yanlış duymuyorsunuz! Türkiye’nin en köklü iki kulübü olan Galatasaray ve Fenerbahçe’nin arasındaki ezeli rekabet, sosyal medyaya da yansıyacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda yaptığı Foursquare kampanyaları ile adından söz ettiren Galatasaray, bu kampayaların ardından Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Foursquare rozeti hazırlayan ilk yerli spor kulübü olmuştu.

Üzerinden çok geçmeden Fenerbahçe de bir kontratak geliştirmiş gibi görünüyor. Bu pazar (10.11.2013) oynanacak derbi maçında taraftarlar, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yapacakları check-in ile birlikte Fenerbahçe rozetini kazanmış olacak.

1456668_618917001500148_1781028632_n

Foursquare kullanıcıları rozeti kazanabilmek için öncelikle Fenerbahçe’nin marka sayfasını beğenmeleri gerekiyor. Bundan sonraki haftalarda stadyumda ve Fenerbahçe’ye özel günlerde check-in yapmaya devam eden taraftarları ise sürpriz hediyelerin beklediğini belirtmek gerekiyor.

Açıkçası ilk rozetin sahibi Galatasaray oldu ama Fenerbahçe renklerini rozete taşıdığından dolayı olsa gerek rozet tasarımı çok daha şık duruyor diyebiliriz :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Ezeli rekabet Foursquare’e taşındı, Fenerbahçe de kendi rozetine sahip oldu!” üzerine 3 yorumlar

  1. fenerbahçe altta kalmasın zaten ama hiçbirzaman Galatasarayı geçemezler.. Yazarımız taraflı yorum yapmış ama bence Galatasaray logosu sadeliğinden dolayı daha güzel olmuş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.