Dennis Crowley İstanbul’da!

Foursquare’in kurucularından ve aynı zamanda CEO’su olan Dennis Crowley, geçtiğimiz günlerde takipçileriyle paylaştığı tweet’le İstanbul’a geleceğinden bahsetmişti. Bunun üzerine Dennis’le email aracılığıyla iletişime geçtik ve İstanbul’da mutlaka gezip görülmesi gereken yerler hakkında bilgi verdik.

Ayrıca Foursquare ile yazışmalarımız devam ederken, Dennis’in İstanbul’da bir etkinlik düzenleyebileceğini öğrendik ve mekan önerilerimizi Foursquare ekibiyle paylaşarak, gerisini Dennis’in seçimine bıraktık.

Dennis Crowley İstanbul'da!
Facebook veya Meetup üzerinden ücretsiz kayıt bırakın!

Dennis, önerdiğimiz mekanların arasından Tünel Meydanı’ndaki Peranostra’yı seçerek Twitter’daki takipçileriyle paylaştı. 22 Temmuz 2013, Pazartesi akşamı saat 19:00’da yapılacak olan etkinliğe tüm Foursquare hayranları ücretsiz olarak katılarak Dennis ile tanışma fırsatı yakalayabilecek.

Etkinlik için özel bir organizasyon düzenlenmeyecek. Etkinliğe tüm Foursquare kullanıcıları, ajanslar, işletmeler, markalar kısacası Foursquare’i seven ve benimseyen herkes katılabilir. Katılım tamamen ücretsizdir.

Etkinlik Tünel Meydan’ında bulunan Peranostra’da yapılacak. 22 Temmuz 2013, Pazartesi günü saat 19:00’da başlayacak ve 20:00’de sona erecek.

Adres: Asmalımescit Mah. İstiklal Cad. Tünel Meydanı No:4A Beyoğlu, 34420
Tel: 0 (212) 251 4303

Peranostra’yı Foursquare’deki listenize kaydetmeyi unutmayın!

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir