Mayor’luklarınızı nasıl silebilirsiniz?

Belki size biraz garip gelecek ama kullanıcılar mayor’luklarını nasıl sileceklerini de merak ediyor. Daha önceden sürekli nasıl mayor olunur soruları geliyordu ve biz de bunu dikkate alarak “Nasıl mayor olunur?” başlıklı yazımızı hazırlamıştık. Şimdi ise mayor’luklarınızı nasıl sileceğinizi kısaca anlatacağız.

Mayor’luklarınızı silmek için Foursquare’in web sitesine giderek giriş yapın. Ardından sayfanın sağ üst tarafından profiinize tıklayın. Sağda sütunda ‘Mayorships’ başlığının altındaki mayor’luklarının üzerine mouse imlecinizi götürün. Aşağıdaki ‘Show All’ linkine tıklayarak tüm mayor’luklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Silmek istediğiniz mayor’luğun üstüne geldiğinizde ise sağ köşede ‘x’ işaretini göreceksiniz. Bu işarete tıklayarak istediğiniz mayor’luğunuzu hızlıca silebilirsiniz.

Mayor'luklarınızı nasıl silebilirsiniz?

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Mayor’luklarınızı nasıl silebilirsiniz?” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.