Son iOS ve Android güncellemeleri ile kazandığınız rozetleri, mayor’lukları ve puanları paylaşma özelliği geldi

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay Foursquare’in otomatik tweet paylaşma özelliğini devre dışı bıraktığını sizlerle paylaşmıştık.

Dün yayınlanan iOS ve Android güncellemeleri ile bu özellik daha gelişmiş olarak yeniden kullanıclara sunuldu. Artık kazandığınız rozetleri, mayor’lukları ve puanları, eklenen “Share” butonu ile Twitter ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Üstelik bu defa hangi platformda paylaşmak istediğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz.

iOS_6.1.1_1  iOS_6.1.1_2

Eklenen bu özellik sayesinde kullanıcılara yapacakları paylaşımlar konusunda daha fazla seçenek ve esneklik sunulmuş oluyor.

Mete Sadioglu

İnşaat mühendisi, teknoloji delisi ve sosyal medya ilgilisi. Son zamanlarda pek fazla vakit ayıramasa da fotoğraf çekmeyi sever. Aynı zamanda Foursquare'de SU3 kullanıcı yetkisine sahiptir.

Son iOS ve Android güncellemeleri ile kazandığınız rozetleri, mayor’lukları ve puanları paylaşma özelliği geldi” üzerine 5 yorumlar

  1. Galaxy s4 sahibiyim 4sq den check in yapamiyorum 4sq
    servlces are exprerinced falan tarzi hata veriyor daha onceden
    yapabiliyordum ama simdi yapamiyorum

  2. uygulamayı sildim kapattım açtım cogu kez ama fayda etmedi eski apk’larıda buldum yukledim ama check in yapamamıstım sonra kendiliğindne duzeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir