Yeni Foursquare ile gittiğiniz her yerde arkadaşlarınızın tavsiyeleri yanınızda

Tavsiyelere oldukça önem veren Foursquare, yeni tasarıma getirdiği özellik ile tavsiyeleri daha da ön plana çıkarıyor.

Foursquare’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de tavsiyeler bölümü. Arkadaşlarınız tarafından mekanlara yazılan tavsiyelerden hiçbirisini kaçırmamanız için yepyeni bir özellik eklendi.

Bulunduğunuz alanda check-in yaptıktan sonra arkadaşlarınızdan herhangi bir tanesi o bölgedeki mekanlara bir tavsiye bırakmış ise ya da birden çok arkadaşınız çevredeki mekanlardan birisinde bulunmuş ise size bunları bildiren bir ekranla karşılaşıyorsunuz.

Böylece ilk kez gittiğiniz yerlerde, öncesinde çevrenizdekilerden tavsiye almamış olsanız bile, şehri keşfetmeye tavsiyelerden yararlanarak başlıyorsunuz.

İnci Damla Güneşliler

Bahçeşehir Üniversitesi'nde Sinema & TV bölümünden mezun olduktan sonra Sosyal Medya ile tanışan hayata aşık, aktif hatun kişi.

Yeni Foursquare ile gittiğiniz her yerde arkadaşlarınızın tavsiyeleri yanınızda” üzerine 2 yorumlar

  1. Merhaba,Size 1 kaç sorum olucaktı. 1-@4sqturkiye’nin en popüler sayfalarından biri olan resmi Galatasaray forsquare hesabı neden https://tr.foursquare.com/pages bu bölümde ve kimi takip etmeli gibi bölümlerde yok? Birde https://tr.foursquare.com/galatasaraysk hesabı + https://tr.foursquare.com/Galatasaray olsa daha şık olmaz mı?
    Forsquare resmi türkite sayfası sizsiniz de iye bu görüşlerimi sizle paylaştım, bir dönüt yapabilirseniz çok mutlu olurum..

    1. Merhaba, Galatasaray’ın sayfası şu anda https://tr.foursquare.com/pages bölümünün “Trending” kısmında ikinci sayfada. Markaların sayfaları direkt olarak twitter isimleri ile bağlantılı olduğu için bu şekilde yer alıyor, ayrıca Galatasaray’ın resmi internet sayfalarını ziyaret ettiğinizde de sayfa içeriğinde Galatasaray SK şeklinde yer aldığını göreceksiniz. Son olarak Foursquare Türkiye, Foursquare’in hayranları tarafından kurulan bir oluşum, her ne kadar Foursquare’in New York’taki ofisiyle iletişim halinde olsak da Foursquare’i Türkiye’de resmi olarak temsil etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.