Alicia Keys rozetiyle birlikte İstanbul’a geliyor!

Geçtiğimiz aylarda “Girl on Fire” adını verdiği albümünü çıkaran Alicia Keys, bu albüm kapsamındaki konserlerini de hız kesmeden sürdürüyor. ABD’de başladığı turnesine 15 Eylül’de Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olan Rio de Janerio’da son verecek gibi görünen Keys, bu konserler için BlackBerry’nin sponsor olduğu bir de rozet yayınladı.

Kendi rozetini yayınlayarak konserlerine katılan dinleyicilerin bu rozeti kazanmasını sağlayan Alicia Keys, bu bağlamda da Foursquare kampanyalarında bir ilki başarmış durumda. Keys’in turnesinde bulunan konser duraklarında biri de İstanbul! 20. İstanbul Caz Festivali kapsamında, 2 Temmuz 2013 tarihinde Parkorman’da sahne alacak olan dünyaca ünlü sanatçı, Alicia Keys rozetiyle ülkemizden de geçmiş olacak.

Peki bu rozeti kazanmak için ne yapmanız gerek? Öncelikle Alicia Keys’in Foursquare sayfasını beğenmeniz ve konser günü elinizde biletinizle konser alanında check-in yapmanız yeterli! İstanbul konserinin biletlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdiden konsere gidecek herkese iyi eğlenceler! :)

Alicia Keys - Girl On Fire

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.