Android kullanıcıları modern birer Kristof Kolomb’a dönüşüyor!

Hayatımıza girdiği günden beri gerek oyunlaştırılmış yapısı, gerekse yapılan check-in’leri paylaşabilme özelliğiyle birçok kişinin “sevgilisi” haline gelen Foursquare, kimileri içinse etrafı keşfe çıkmanın diğer adı. Bu noktada daha rahat bir kullanım sunmayı hedef edinen Foursquare ekibi, Android kullanıcılarına etraftaki en popüler ve görülmesi gereken mekânları önererek kaşif ruhunuzun canlanmasına olanak sunuyor.

Denizci olmasanız bile keşfetmenin zevkini yakalayıp, modern bir “Kristof Kolomb” olmanıza olanak tanıyan bu yeni özellik, yeni bir şehri ziyaret edenlere bölgenin en iyi ya da görülmesi gereken mekanlarını uygulamayı açar açmaz öneriyor. Bu sayede zevkinize ve beğenilerinize uygun mekanları seçerek keyifli zaman geçirmeniz daha kolay bir hale geliyor.

Bulunduğunuz bölgede sık check-in yapan kullanıcılardansanız, etraflarınızda açılan yeni mekanları bu bölümde görebilirsiz. Böylece yemek için alternatif olabilecek yeni mekanları ya da yemek sonrası eğlenilebilecek farklı yerleri keşfebileceksiniz. Foursquare Android uygulamasındaki bu yöntem sayesinde şehriniz arka bahçeniz halini alırken, en yeni ve en iyi mekanlar artık sizden sorulacak. Android uygulamasını hemen indirmek ya da güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ufkunuz ve uygulamanız açık olsun :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir