Foursquare’de hızlı check-in dönemi başladı!

Şimdi Foursquare’deki ilgili mekanlara tek dokunuşla check-in yapabilirsiniz. iPhone’un 5.5 güncellemesiyle birlikte gelen bu yeni özellik sayesinde check-in’ler hiç bu kadar hızlı olmamıştı! :)

Bir çoğumuz mekanlara gittiğimizde zaman zaman check-in yapmayı unutabiliyor veya üşenebiliyorduk. Çünkü arkadaşlarımızla bir yere gittiğimizde ya derin sohbetlere dalıyor ya da guruldayan midemize odaklanıyorduk. Bunu dikkate alan Foursquare ekibi, kullanıcı deneyimlerinden aldığı geri bildirimlerle birlikte uygulamayı her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

Daha önceden bulunduğumuz lokasyona göre bize en yakın yeri ekranın üst kısmında mavi çubukla gösteren uygulama, kullanıcıların daha hızlı check-in  yapmasını sağlıyordu. Şimdi ise bu mavi çubuğa veya check-in yapmak için karşınıza çıkan listedeki mekanların üstüne birkaç saniye basılı tuttuğumuzda, o mekanda hızlı check-in yapmamızı sağlıyor.

Ayrıca check-in’lerinize mesaj eklemek, arkadaşlarınızı etiketlemek, diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşımda bulunmak için dilerseniz alışık olduğunuz eski yöntemle de check-in yapmaya devam edebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.