Mekan sahipleri artık kendi etkinliklerini oluşturabilecek!

Foursquare her geçen gün gelişiyor, yenileniyor ve daha da kullanıcı dostu bir yapıya bürünüyor! Yapılan son güncellemeyle mekan sahiplerini de göz ardı etmediğini gösteren Foursquare ekibi, kullanıcılarını ve mekan sahiplerini sevindirecek bir adım daha attı!

Bu güncellemeyle mekan sahipleri kendi etkinliklerini sahiplendikleri mekanlara ekleyebilecekler. Böylece Foursquare kullanıcılarına ve mekanın müdavimlerine ulaşmak daha da kolaylaşırken, kullanıcılar nerede, hangi etkinliklerin bulunduğunu rahatça görebilecekler. Ayrıca Foursquare’de check-in yapılan etkinlikleri ve mekanları Keşfet (Explore) bölümünde tavsiye ederek, daha fazla kullanıcıya ulaşma imkanını mekan sahiplerine sunuyor. Diğer taraftan kullanıcıların işini kolaylaştırıp, etrafta olan biteni zahmetsiz bir şekilde görme imkanı sunan Keşfet bölümünde, bu etkinliklere check-in yapan ve bunu sosyal ağlar üzerinde paylaşan kullanıcılar aracılığıyla mekanınızın tanıtımını fazla zorlanmadan yapabileceksiniz.

Etkinlik Oluşturma Ekranı

Bu aracı kullanmak için etkinliğinizin adını, gerçekleşeceği tarihi eklemeniz  yeterli. Planladığınız diğer etkinlikleri ise takviminizde görebileceksiniz. Henüz mekanınızı sahiplenmediyseniz business.foursquare.com adresinden dakikalar içinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz!

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Mekan sahipleri artık kendi etkinliklerini oluşturabilecek!” üzerine 3 yorumlar

    1. Merhaba, bu tür mekanlar ancak bağlı olduğunuz belediye
      sorumluluğunda yönetilebilir ve sahiplenilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.