Yeni rozet için Alman mutfağına davetlisiniz!

Et yemeklerinin ağırlıkta olduğu bir mutfak olan Alman mutfağı, yüzlerce çeşidi ile hemen hemen her öğünde tüketilen sosisleriyle meşhur!

Bu mutfak özellikle de domuz etinden yapılmış sosislerin ve domuz etinin yaygın olduğu bir tarz olarak ön plana çıkıyor. Yalnızca domuz eti mi? Tabii ki hayır! Yine yüzlerce çeşit ekmeğin, sebze yemeklerinin ve tatlıların eşlik ettiği birçok lezzetiyle kendine has gastrolojik habitat yaratmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulunduran Foursquare ekibi, Schweinshaxen rozetini kullanıcıların beğenisine sundu.

Uzmanlık rozetleri arasındaki yerini alan bu rozeti kazanmak için kuralları zaten biliyorsunuz. Alman restoranı kategorisindeki 3 farklı mekanda yapacağınız check-in’ler ya da bir Alman restoranında 5 kez check-in yapmış olmanız rozeti kazanmanıza yetiyor. Uzmanlık seviyenizi yükseltmek içinse her seviye için 5 farklı Alman restoranını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Naan-Sense rozetindeki gibi kazanmanın zor olacağı bir rozet olan Schweinshaxen, afiyetle kazanılmayı bekliyor! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir