Hem yardım edin, hem de rozet kazanın: #121212concert

Bugün sadece tek bir check-in ile  hem Sandy Kasırgası mağdurlarına yardım edebilir, hem de özel bir Foursquare rozeti kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Gün içinde #121212concert etiketi ile yapacağınız herhangi bir check-in için Samsung GalaxyRobin Hoood Yardım Fonu’na 10$ bağışta (ilk 25.000 check-in için geçerli) bulunacağını açıkladı. Toplanan para Sandy Kasırgası mağdurlarına yardımda bulunan 100’den fazla vakıfa destek sağlayacak.

Bu etiketi kullandığınız zaman profilinize bugüne özel olan Robin Hood rozetini de kazandırmış olacaksınız.

Bu yardım çalışması, yıldızların katılımı ile bugün gerçekleşecek olan Madison Square Garden’daki  Sandy Kasırgası yardım konseri ile aynı güne denk gelmekte. Müzik tarihindeki en büyük etkinlik olarak lanse edilen bu yardım konserinde Eric Clapton, Alicia Keys, The Rolling Stones ve Kanya West gibi yıldızlar da katılmakta. Canlı yayın ABD doğu saati ile akşam 19:30’da başlayacak. Rozeti ise gün içinde kazanabileceksiniz.

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Hem yardım edin, hem de rozet kazanın: #121212concert” üzerine 4 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.